Tradycją stały się wizyty absolwentów klas filmowo - telewizyjnych na zajęciach z obecnymi uczniami. Tym razem w warsztatach filmowych wziął udział Arkadiusz Kubiak, aktualnie student brytyjskiego uniwersytetu w Aberystwyth w Walii. Arek jest studentem trzeciego roku Wydziału Teatru Filmu i Telewizji, na kierunku film i telewizja. Uczniowie klasy 1a mieli możliwość porozmawiania z Arkiem o jego szkolnej przygodzie z filmem, o tym nad czym obecnie pracuje oraz o specyfice studiowania za granicą na kierunkach artystycznych. Pierwszoklasiści mieli również okazje obejrzeć filmowe prace naszego gościa. Arek jest kolejnym absolwentem kontynuującym naukę związaną z mediami na poziomie akademickim, który po latach odwiedza naszą szkołę. Do tej pory odwiedzili nas: Julita Sztylka (produkcja filmowa), Mariusz Szczepaniak (realizacja obrazu filmowego i TV) oraz Alessia Gniazdowska (aktorstwo)