8 listopada 2018 roku IV Liceum im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim wraz z Ostrowskim Towarzystwem Szachowym było organizatorem Powiatowych Mistrzostw Szkół Podstawowych w Szachach. Startowało 28 uczniów z 8 szkół. Sędzią głównym był pan Szymon Pieczewski, rundowym pan Jacek Bieniek. Poziom, który zaprezentowali uczestnicy był bardzo wysoki. Zawody przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. W przerwie na smaczną drożdżówkę uczennice IV LO Agata Radziszewska i Natalia Świtała zaprezentowały swoje talenty muzyczne.

Wyniki zawodów :

Indywidualnie w kategorii dziewcząt

1. Gabriela Pieczewska SP – Kreatywni Spółdzielnia Oświatowa
2. Weronika Dudzińska SP -1
3. Jadwiga Pieczewska SP- 1

Indywidualnie w kategorii chłopców

1. Kamil Grzesiek SP-4
2. Dawid Lamek SP -1
3. Krzysztof Mruk SP-5

Drużynowo

1. SP – 5
2. SP- Kreatywni Spółdzielni Oświatowej
3. SP-11
4. SP-1
5. SP-14
6. SP-Sióstr Salezjanek
7. SP-2
8. SP-4
Dziękujemy uczestnikom za sportową rywalizację i gratulujemy sukcesów.

GALERIA