Nie ma lepszego doświadczenia dla uczącego się języka obcego jak kontakt z rodzimym użytkownikiem języka. W takiej sytuacji znaleźli się uczniowie klasy językowej na piątkowych zajęciach języka angielskiego. Gościli oni Szkota mieszkającego w Ostrowie i była to lekcja najlepsza z możliwych. Dzięki  bardzo otwartej, niesłychanie pogodnej
i życzliwej  postawie, atmosfera spotkania sprzyjała swobodnej rozmowie. Zadanych zostało wiele pytań. W odpowiedzi  uczniowie mogli posłuchać wielu anegdot i historii, oraz dowiedzieć się o nas samych wielu zaskakujących faktów. Była to lekcja nie tylko konwersacji, ale też perfekcyjnej wymowy i akcentu, gdyż kto jak nie Brytyjczyk ma uczyć tych umiejętności.

Thank you  Craig for being with us!