We wtorek 11.12.2018r. uczniowie klas filmowo-telewizyjnym w ramach wycieczki przedmiotowej pojechali do Warszawy na plan serialu telewizyjnego „Korona królów”. Serial jest nagrywany w halach zdjęciowych w siedzibie TVP przy ulicy Woronicza. Młodzi filmowcy mogli podpatrywać pracę na planie, porozmawiać z reżyserem i aktorami oraz zwiedzić charakteryzatornię, dekoratornię i magazyny kostiumów. Miłym zaskoczeniem była możliwość wejścia na plan serialu „Rodzinka.pl”, który jest kręcony w sąsiedniej hali zdjęciowej i spotkanie z Tomaszem Karolakiem. Piękne zdjęcia  z wyjazdu wykonała Julia Rogier. Na miejscu była również szkolna telewizja LO4TV. W kolejnym wydaniu serwisu informacyjnego będzie można obejrzeć dłuższą relację z wyjazdu.