Drodzy Rodzice,

w zaistniałej sytuacji, my nauczyciele, czujemy się zobowiązani do przedstawienia naszego stanowiska. Zdajemy sobie sprawę z Państwa obaw. Zapewniamy, że dobro Waszych dzieci zawsze leżało i leży nam na sercu. Nie chcielibyśmy, abyście Państwo stracili do nas zaufanie. Zapewniamy, że na bieżąco śledzimy wydarzenia i czuwamy, by skutki strajku były jak najmniej dotkliwe dla nas wszystkich. Jesteśmy przekonani, że klasyfikacja i egzamin maturalny tak czy inaczej się odbędą.

Kochani Uczniowie,

bardzo nam Was brakuje! Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja strajku jest dla Was trudna. Mamy nadzieję, że nas rozumiecie, bo walczymy o lepszą szkołę dla Was i o naszą godność. Wierzymy, że niebawem zadzwoni dzwonek. Do zobaczenia!

Wasi nauczyciele