Dyrektor szkoły:

mgr Małgorzata Jędroch

Wicedyrektor szkoły:

mgr Ewa Nowak

 

mgr Jacek Bieniek - historia, geografia

mgr Maciej Brzykcy - j. niemiecki, j. angielski

mgr Marzena Bugaj - religia i WOK 

mgr Mariusz Chmielewski - EDB

mgr Iwona Cyba - biologia, przyroda

mgr Marta Dekert - j. angielski

mgr Agnieszka Dukowicz-Kujawa - j. polski

mgr Karina Frydryszak-Kowalewska - chemia, biologia, przyroda

ks. mgr Tomasz Flajszer - religia

mgr Barbara Gajda - j. polski

mgr Marzena Gajna - pedagog szkolny

mgr Karolina Halczuk - j. angielski

ks. mgr Karol Hojeński - religia

mgr Arleta Janicka - wychowanie fizyczne

mgr Małgorzata Kabała - informatyka, grafika, matematyka

mgr Wojciech Kałuża - j. polski

mgr Justyna Kałużna - j. angielski

mgr Aneta Kasprzak - bibliotekarz

mgr Sławomira Kisielewska - matematyka

mgr Agata Kosiek - j. hiszpański, j. francuski

lic. Karolina Kulas - j. hiszpański

mgr Marta Kuś - j. angielski

mgr Agnieszka Lisiak - plastyka, wiedza o sztuce

mgr Jolanta Maćkowiak - matematyka, informatyka

mgr Magdalena Noculak - j. angielski

mgr Patrycja Nowicka - geografia

mgr Maria Owczarek - geografia

mgr Agata Pater - matematyka, fizyka, informatyka

mgr Karol Płokarz - podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa, zarządzanie

mgr Katarzyna Płókarz - matematyka

mgr Anna Polańska - j. angielski

mgr Elżbieta Rajska - WDŻ

mgr Urszula Rychlik - Kościelna - j.polski

mgr Kamil Sierański - wychowanie fizyczne

mgr Teresa Stagraczyńska - fizyka

mgr Krzysztof Stec - j. angielski

mgr Daria Szalińska - matematyka, informatyka

mgr Ewa Sztukowska-Mróz - j. niemiecki

mgr Hanna Szymczak - wychowanie fizyczne

mgr Andrzej Walczak - matematyka

mgr Jan Welsandt - historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja filozoficzna

mgr Włodzimierz Więckowiak - warsztaty filmowo-telewizyjne

mgr Paulina Witek - j. hiszpański

mgr Monika Wojtczak - WOS

mgr Iwona Wrześniacka - j. francuski

mgr Magdalena Zając - muzyka

mgr Piotr Zwierz - wychowanie fizyczne