SUKCESY UCZNIÓW IV LO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019


 II OKRES

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Konkurs/ zawody / impreza

Miejsce / osiągnięcie

Opiekun

Kacper Zarzecki Ic

Deutsch ist in – powiat

I miejsce

Maciej Brzykcy

Konrad Tetrzona IIc

Deutsch ist in – powiat

II miejsce

Małgorzata Jędroch

Konrad Tetrzona IIc

Mistrz Gramatyki – j. niemiecki – powiat

I miejsce

Małgorzata Jędroch

Kacper Zarzecki Ic

Mistrz Gramatyki – j. niemiecki – powiat

II miejsce

Maciej Brzykcy

Konrad Tetrzona IIc

Olimpiada Języka Niemieckiego
UAM Poznań

Finał etapu okręgowego

Małgorzata Jędroch

Kacper Zarzecki IIc

Olimpiada Języka Niemieckiego
UAM Poznań

Finał etapu okręgowego

Maciej Brzykcy

Zuzanna Opłoczyńska IIc

Mistrz Gramatyki – język angielski – powiat

II miejsce

Karolina Halczuk

Wiktoria Szyszka Ic

Konkurs j. angielskiego Can U Spell That? – powiat

II miejsce

Karolina Halczuk

Dominik Moritz IIc

Konkurs j. angielskiego Can U Spell That? – powiat

III miejsce

Karolina Halczuk

Kornelia Nowacka IIIc

Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty Ostrowskiego”

Wyróżnienie

Krystyna Główczak

Julia Rogier Ia

„Warto ocalić od zapomnienia. Ojczyzna  wpisana w literaturę, fotografię i rysunek”

Wyróżnienie

Justyna Kałużna

Chór

"Śpiewająca Polska - Akademia Chóralna"

I miejsce

Renata Pacyna

Drużyna 10 uczniów szkolnego kółka turystyki rowerowej

Konkurs „Poznaj Pwój powiat Ostrowski”

Wyróżnienie

Jacek Bieniek

Michał Smółka IIc

Powiatowy Konkurs Geograficzny

Wyróżnienie

Jacek Bieniek

Miniprzedsiębiorstwo
IV LO

Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 'Produkcik 2019'

Finał konkursu

Karol Płokarz

Drużyna szachowa

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach - etap wojewódzki

I miejsce

 

XV miejsce

Jacek Bieniek

Paweł Handzlik

Drużyna dziewcząt

Drużynowe Biegi Przełajowe

V miejsce

Paweł Handzlik

Drużyna dziewcząt

Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlano Energetycznych

I miejsce

Piotr Zwierz

 

 I OKRES

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Konkurs/ zawody / impreza

Miejsce /
osiągnięcie

Opiekun

Konrad Tetrzona IIc

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego 'Deutch Expert'

I miejsce

Małgorzata Jędroch

Nikodem Rubelek IIIa

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy dla Dzieci i Młodzieży – etap wojewódzki

II miejsce

Agnieszka Dukowicz-Kujawa

Ewa Kosmala IIa

Jagoda Romanowska IIIa

Kamila Cichocka IIa

Sylwia Poprawa IIa

Powiatowy Konkurs Plastyczny "KOBIETA NIEPODLEGŁOŚCI"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Agnieszka Lisiak-Skórka

 

 

 

Oskar Kasprzak IIa

10 Powiatowe Biennale Grafiki i Młodzieży

I miejsce

Agnieszka Lisiak-Skórka

Sylwia Poprawa IIa

Alicja Wiśniewska (2018)

Kinga Noskowicz (2018)

Patrycja Frąszczak IIIa

Warsztaty z Artystką 'KOLOROWY SAMOCHODZIK'

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

wyróżnienie

Agnieszka Lisiak-Skórka

Sylwia Poprawa IIa

Ewa Kosmala IIa

Kamila Cichocka IIa

Zuzanna Gaj IIa

Martyna Czaj IIa

Konkurs plastyczny „Fryderyk Chopin”

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Agnieszka Lisiak-Skórka

Remigiusz Komorowski IIIa

Zawody 'IntegRun' w Poznaniu

I miejsce

---------------------

Drużyna IV LO

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach

I miejsce

Jacek Bieniek

Nikodem Pabiszczak Ia

Mistrzostwa Powiatu w Szachach – klasyfikacja indywidualna chłopców

II miejsce

Jacek Bieniek

Olga Matuszewska IIa

XII Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej w Przygodzicach

II miejsce

Renata Pacyna

Alicja Piotrowska IIb

Konkurs Piosenki Poetyckiej

I miejsce

Renata Pacyna

Alicja Szkudlarz IIb

Konkurs Piosenki Poetyckiej

III miejsce

Renata Pacyna

Drużyna piłki siatkowej

dziewcząt IV LO

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

V miejsce

Piotr Zwierz

Michał Smółka IIc

XI Powiatowy Konkurs Geograficzny

Wyróżnienie

Jacek Bieniek

Kinga Spaleniak, Alicja Sieradzka, Katarzyna Matysiak, Zuzanna Kasperek, Aleksander Kobylański, Oliwia Maroszek, Kacper Brylewski, Klaudia Zybała, Wojciech Walczak, Maksymilian Kromarek

Powiatowy Konkurs Turystyczny

Wyróżnienie

Jacek Bieniek

Julia Rogier Ia

Konkurs Fotograficzny „Warto Ocalić od zapomnienia”

Wyróżnienie

Jan Welsandt

Drużyna piłki koszykowej
chłopców
IV LO

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

V miejsce

Paweł Handzlik

Kamil Sierański

 

Stypendia Starosty Ostrowskiego:

Julia Armanowska kl. III b

Katarzyna Juszczak kl.III c

Maria Lamczak kl. III d

Natalia Świtała kl. III a 

Nikodem Rubelek kl. III a

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Kornelia Nowacka kl. IIIc