"Samorząd uczniowski (SU) tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Ty, twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami SU i możecie wpływać na szkolne życie – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy, czy po prostu macie ciekawe pomysły, chcecie urozmaicić dzień powszedni w szkole lub rozwijać zainteresowania."

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego
IV Liceum Ogólnokształcącego im. Fryderyka Chopina

w roku szkolnym 2017/2018

• Przewodnicząca - Aleksandra Marciniak (IIc)

• Zastępca przewodniczącej - Paulina Fikus (IIIc)

• Sekretarz - Klaudia Dardas (IIc)

• Skarbnik - Żaneta Rachwalska (IId)

Członkowie: Katarzyna Mrugała, Klaudia Krauze, Nikodem Rubelek, Jagoda Kusza, Julita Strzelec,

Nicola  Błaszczyk, Dagmara Dembska, Marta Michałowska, Weronika Kostera, Maria Lamczak, Klaudia

Pilarska, Alicja Szkudlarz, Marta Wolarz, Aleksandra Grzęda, Joanna Bruzi, Kacper Brylewski, Kinga Skąpska,

Paulina Knuła, Nicoletta Marciniak, Dominika Sikora, Oliwia Klóska, Katarzyna Krawczyk

Akcje, przedsięwzięcia i wydarzenia 2017/2018

Dzień Edukacji Narodowej

Góra Grosza

Pierwszy dzień wiosny

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego IV Liceum Ogólnokształcącego im. Fryderyka Chopina

w roku szkolnym 2018/2019

• Przewodnicząca - Dominika Sikora (IIa)

• Zastępca przewodniczącej - Franciszek Szymankiewicz (Ib)

• Sekretarz - Julia Setecka (IId)

• Skarbnik - Maria Ratajczak (Ib)

Akcje, przedsięwzięcia i wydarzenia 2018/2019

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 12 października 2017 r. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Agaty Pater i pani Anny Polańskiej przygotował dla wszystkich nauczycieli bardzo miłą niespodziankę- lekcję WON-U czyli wiedzy o nauczycielach.
Podczas uroczystości wystąpiły wokalistki Natalia Cłapka z kl. 3a oraz Agata Radziszewska z k.l 2a, które swoim śpiewem wywarły ogromne wrażenie na publiczności.
Na zakończenie każdy nauczyciel otrzymał swój portret w wykonaniu Agaty Radziszewskiej.
Było wesoło i spontanicznie, a całej uroczystości towarzyszyło bardzo dużo emocji.