W dniu 19 marca 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Gramatyczny z Języka Niemieckiego, w którym wzięło udział 12 uczniów. Konkurs składał się z zadań o różnym stopniu trudności, sprawdzających stopień opanowania gramatyki i struktur językowych. Z zadaniami najlepiej poradził sobie Konrad Tetrzona z klasy II c zajmując pierwsze miejsce, drugie miejsce przypadło w udziale Kacprowi Zarzeckiemu z klasy II c, trzecie miejsce zajął Mateusz Szewczyk z klasy III c.
Dwa dni później, 21 marca odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Również w tym konkursie najlepszy okazał się Konrad Tetrzona z klasy IIc, drugie miejsce przypadło w udziale Kacprowi Zarzeckiemu, trzecie miejsce zajęły natomiast Kinga Spaleniak i Zuzanna Poczta.
Laureatom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursów!