Za nami wiele miesięcy intensywnej nauki, przed nami dwa miesiące beztroskich wakacji.

19 czerwca 2019 r. uczniowie klas I-II zakończyli kolejny rok szkolny. Zanim wyruszyli w upragnioną wędrówkę śladami lata, spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie miało miejsce uroczyste podsumowanie całorocznej pracy.

Licealiści, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wykazali się nienaganną postawą, otrzymali z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Jędroch świadectwa z wyróżnieniem. Dyplomy i nagrody trafiły także do rąk uczniów wykazujących się aktywnością w pracy na rzecz innych ludzi, szkoły i środowiska. Uroczystość uatrakcyjniły występy wokalne uzdolnionej muzycznie młodzieży IV LO. Zarówno solistki, jak i chórzyści zadbali o to, aby wprowadzić wszystkich uczestników w radosny, letni nastrój.

Na progu wakacji życzymy uczniom, dyrekcji szkoły, nauczycielom, pracownikom administracji bezpiecznego wypoczynku oraz wielu wspaniałych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć