Zapraszamy nakonferencję Barka MUN, która odbędzie się w drugim tygodniu ferii zimowych w Poznaniu. Dla tych, którzy nie wiedzą, konferencje MUN (Model United Nations) to symulacja obrad ONZ - każdy uczestnik wybiera komitet (z określonym tematem) i kraj, który chce w nim reprezentować. Debaty odbywają się po angielsku i trwają przez trzy dni. Spokojnie, wbrew pozorom atmosfera na MUNach nie jest napięta, a tematy dobierane są tak, żeby można było na nie ciekawie (i często zabawnie) porozmawiać. Oprócz tego w programie jest zamknięta impreza integracyjna, pyszne obiadki oraz ciasteczka i dużo kawy etc. Aplikacje na delegatów można składać do godz. 23.59, 18.01  - żeby zaaplikować wystarczy stworzyć konto na platformie mymun.com i wypełnić formularz ‘Apply now’ na stronie https://mymun.com/muns/barkamun-2020. Jeżeli wydaje Wam się, że takie debaty nie są dla was, ale sama impreza brzmi interesująco, zapraszamy do zgłaszania się jako wolontariusze (przysługuje Wa wyżywienie, udział w wydarzeniu integracyjnym oraz dyplom/certyfikat) lub fotografowie. W razie jakichkolwiek pytań polecamy zgłaszać się przez portal Facebook do Kingi Kusiak lub Elizy Hajdenrajch (ew. kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) oraz zajrzeć na stronę na fb: https://www.facebook.com/barkamun/