16 grudnia 2019 roku zakończyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych. Siatkarki spisały się bardzo dobrze, wygrywając fazę grupową awansowały do rozgrywek finałowych, gdzie po bardzo dobrej grze zajęły ostatecznie trzecie miejsce. Nasze dziewczęta godnie reprezentowały IV LO w tegorocznych rozgrywkach, pokazując tradycje siatkarskie naszego liceum.
Dziękuje i gratuluje sportowej postawy i zaangażowania całej drużynie.

REPREZENTACJA IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. FRYDERYKA CHOPINA

Lp. Nazwisko i imię
1. Słupianek Monika
2. Czwodzińska Luiza
3. Musielak Julia
4. Banasiak Natalia
5. Haranicz Katarzyna
6. Przygoda Klaudia
7. Naskręcka Kinga
8. Kaftanowicz Michalina
9. Hojak Katarzyna
10. Motyl Aleksandra
11. Pawlak Dominika

Opiekun : mgr Piotr Zwierz

MISTRZOSTWA POWIATU OSTROWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
Rok szkolny 2019/2020

18 grudnia 2019 roku zakończyły się rozgrywki w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych. Drużyna męska debiutowała w tegorocznych rozgrywkach. Po bardzo dobrej grze w fazie eliminacyjnej wywalczyła awans do fazy finałowej gdzie zajęła ostatecznie czwarte miejsce.
Dziękuje i gratuluje sportowej postawy i zaangażowania całej drużynie.

REPREZENTACJA IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. FRYDERYKA CHOPINA

Lp. Nazwisko i imię
1. Mysłek Makary
2. Małolepszy Krzysztof
3. Pośpiech Maciej
4. Krauze Paweł
5. Kobylański Aleksander
6. Dziuba Kacper
7. Niezgódka Marcin
8. Sobczak Igor
9. Bladziak Adam
10. Atodolny Eryk

Opiekun : mgr Piotr Zwierz