Wykaz podręczników na rok szkolny 2024/2025

Klasa III
 Klasa IV

Ósmoklasiści i ósmoklasistki!
-> w czwartek 11 lipca o godzinie 12:00 w szkole zostanie wywieszona lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia
-> od czwartku możecie potwierdzać wolę przyjęcia dostarczając oryginały dokumentów
Szczegóły na grafice!

Drodzy Maturzyści!

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń maturalnych
9 lipca 2024 w godzinach 10:00 - 12:00.

Jeżeli nie możecie odebrać dokumentów osobiście, może to zrobić członek najbliższej rodziny
za okazaniem upoważnienia (nr dowodu maturzysty oraz osoby upoważnionej) i dokumentu tożsamości.

Do zobaczenia!

Informujemy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień)
Sekretariat szkoły będzie czynny w następujących godzinach:

-> od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00
-> w dniach 5, 17 i 26 lipca w godz. od 8:00 do 15:00

I jeszcze jedna migawka z ostatniego tygodnia roku szkolnego. Dowiedzieliśmy się, że trzy uczennice klasy humanistyczno-filmowej, reprezentantki Szkolnej Telewizji w IV LO, zdobyły Nagrodę Specjalną w Warsztatach Dziennikarskich w I Liceum Ogólnokształcącym. Warsztaty odbyły się w marcu, a ich bohaterem był Bartosz Nowicki, mistrz świata lotu slalomem na motoparalotni. Zadaniem uczestników warsztatów - reprezentacji redakcji szkolnych - było stworzenie jednodniówki. A że w naszym liceum działa Szkolna Telewizja, dziewczyny stworzyły filmowy miniserwis informacyjny. I za niego właśnie otrzymały Nagrodę Specjalną.
Nagrodzone w warsztatach uczestniczki to: Maria Pęcherzewska, Alicja Paluch i Wiktoria Śpigiel. Uczennice do konkursu przygotowała pani Hanna Olejnik, nauczycielka edukacji filmowej w IV LO.

Za zdjęcia dziękujemy Gabrysi Budziak z kl. 3B

Część 1.