W czwartek 26 października 2023 r. odbyły się w Naszej Szkole Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Szachach. Imprezę otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Jędroch. Czteroosobowe drużyny rozegrały 6 rund. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a ostra rywalizacja trwała do ostatniej rundy. Wyniki końcowe: I miejsce: I Liceum Ogólnokształcące, II – Zespół Szkół Ekonomicznych, III – Zespół Szkół Technicznych. Nasza drużyna w składzie: Wojciech Łęgowski, Jakub Śmiechowski, Krystian Wróblewski, Weronika Dudzińska, Zuzanna Pawlak zajęła V miejsce. W klasyfikacji indywidualnej wśród dziewczyn I miejsce: Jadwiga Pieczewska I LO, II – Gabriela Pieczewska ZSBE, III – Anna Dura ZSBE. Wśród chłopców: Krzysztof Matela ZSE, Stanisław Misiek I LO, III – Kamil Grzesiek ZSE. Gratulujemy sportowej rywalizacji i uzyskanych wyników.