W dniu 01 lutego 2024 r. uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Fryderyka Chopina wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Swoją wyprawę rozpoczęli na sportowo w parku trampolin Jump World. Rozgrzani, z niesamowitym entuzjazmem ruszyli na zwiedzanie z przwodnikiem po najpiękniejszych zakątkach miasta. Pierwszym punktem było Kolorowe Podwórko na Nadodrzu, gdzie podziwiali przepiękne murale stworzone przez mieszkańców kamienicy we współpracy z profesjonalnymi artystami. Następnie przewodnik opowiedział o cudach Ostrowa Tumskiego oraz, przy katedrze św. Jana Chrzciciela, zapoznał uczniów z fascynującą historią Wrocławia. Zwiedzanie z przewodnikiem zakończyło się na wrocławskim moście zakochanych.
Podczas wycieczki młodzież zachwycała się niesamowitą infrastrukturą, cudami natury i oczywiście szukała krasnali!
W świetnych nastrojach oraz z niezapomnianymi przeżyciami, uczniowie wrócili do Ostrowa wraz z opiekunami p. Patrycją Nowicką i p. Kamilem Sierańskim.