13 czerwca grupa 45 uczniów z klas 2d, 2e, 2c i 1b wybrała się na ekscytującą wycieczkę do Energylandii. Ten dzień był pełen wrażeń i niezapomnianej zabawy.

Energylandia, największy park rozrywki w Polsce, zaoferowała naszym uczniom mnóstwo atrakcji – od ekstremalnych roller coasterów po spokojniejsze przejażdżki, idealne dla tych, którzy wolą mniej intensywne emocje. Uczniowie mieli okazję przetestować swoją odwagę na najwyższych i najszybszych kolejkach górskich, a także skorzystać z wielu innych atrakcji.

Każdy znalazł coś dla siebie, a wspólne spędzenie czasu w tak radosnej atmosferze umocniło więzi między uczniami. Wyjazd do Energylandii był doskonałą okazją do integracji oraz przede wszystkim zasłużonego relaksu na koniec pracowitego roku szkolnego.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za doskonale przygotowany wyjazd, a wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.