Informacje z profilu facebookowego KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.:


Olga Szlachta, tegoroczna absolwentka IV Liceum, po raz kolejny udowodniła swoją klasę, zdobywając złoty medal w deszczowym konkursie trójskoku z wynikiem 13.06 m. Był to już jej 18. indywidualny medal w mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych. Aż 17 razy stanęła na najwyższym stopniu podium, a tylko raz zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie Julii Adamczyk w skoku w dal. Dodatkowo ma na koncie dwa medale w sztafetach, w tym jeden z obecnych mistrzostw we Włocławku. To imponujące osiągnięcia.

Gratulujemy!


Srebrny Medal i Rekord Ostrowa dla Sztafety KS STAL "LA"!
 
Tegoroczne absolwentki IV LO, reprezentujące klub KS STAL "LA" Ostrów Wlkp., zdobyły srebrny medal w sztafecie 4x100 metrów na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce u20.
Lena Kanicka
Oliwia Płonka
Olga Szlachta
Oliwia Kalińska
ustanowiły nowy rekord Ostrowa z czasem 46.95s, po raz pierwszy w historii klubu łamiąc barierę 47 sekund.
 
Serdecznie gratulujemy!
 

Podczas Mistrzostw Polski U20 we Włocławku trzy zawodniczki spisały się znakomicie w konkursie skoku w dal. Olga Szlachta zdobyła złoty medal, ustanawiając nowy rekord życiowy – 6.38 m. Lena Kanicka, mimo trudnych tygodni treningowych, wywalczyła srebrny medal z wynikiem 6.04 m. Zosia Losy zajęła szóste miejsce z rezultatem 5.67 m, startując po raz pierwszy w sezonie po powrocie po kontuzji. Zawody odbyły się w bezwietrznych warunkach.

Wszystkim zawodniczkom należą się wielkie brawa za determinację i sportową klasę.