Natalia Stefanowska-uczennica klasy językowej - zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego konkursu ,,Pokaż nam język’’ w kategorii język angielski organizowanego przez Wyższe Szkoły Bankowe. Spośród 1000 uczestników półfinału do finału awansowanych zostało 25 uczestników. Ostateczna rozgrywka odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2017 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku . Etap finałowy będzie składał się z dwóch części. Pierwszego dnia uczniowie będą pisać test polegający na udzieleniu odpowiedzi na 100 pytań sprawdzających znajomość języka i kultury krajów angielskojęzycznych oraz na sformułowaniu krótkiej wypowiedzi z zakresu tematycznego XVII edycji konkursu, który brzmi ,,Społeczeństwo wielokulturowe jako wyzwanie XXI wieku". Zwycięzca konkursu otrzyma indeks jednej z wybranych przez siebie Wyższych Szkół Bankowych, wraz z opłaconym czesnym za pierwszy rok studiów.
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale!