Dnia 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 11-tej odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas trzecich.
Pani dyrektor Małgorzata Jędroch powitała zaproszonych gości, rodziców oraz absolwentów. Po życzeniach pomyślności na egzaminach maturalnych skierowanych do abiturientów złożonych przez panią dyrektor, zaproszonych gości, przedstawicieli klas pierwszych i trzecich, nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem oraz stypendiów ufundowanych przez Radę Rodziców.
Uczniowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz za działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.
Miłym akcentem uroczystości była część artystyczna w wykonaniu chóru IV LO oraz solistów z klas pierwszych, drugich i trzecich.