W świąteczny nastrój 22 grudnia  wprowadziło nas  przedstawienie jasełkowe przygotowane przez księdza Pawła Gomółkę oraz jego uzdolnionych uczniów.
Przedstawienie, podobnie jak w ubiegłym roku, łączyło motywy biblijne z realiami życia we współczesnym świecie. I tym razem nie zabrakło ogromnych emocji – nie tylko z powodu zaangażowania aktorów i pięknych pieśni w wykonaniu chóru  naszego LO pod kierownictwem Renaty Pacyny, ale przede wszystkim za sprawą przesłania sztuki, która przypominała zebranym, o tym, co jest w życiu najważniejsze.
Po spektaklu dyrektor Małgorzata Jędroch podziękowała jego twórcom i złożyła uczniom życzenia. Następnie młodzież razem z wychowawcami i nauczycielami wróciła do szkoły. Tam uczniowie zasiedli przy klasowych, wigilijnych stołach. Wcześniej tradycyjnie połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.