Inga Kanicka, uczennica naszego Liceum, wspólnie z koleżankami, Dagmarą Adamcio, Oliwią Klar i Olgą Szlachta, otrzymały Nagrodę Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. "To czołowe zawodniczki KS STAL LA. Mimo młodego wieku posiadają już bardzo duże osiągnięcia w lekkiej atletyce. W bieżącym roku uczestniczki sztafety 4x100 m, zwyciężyły w Mistrzostwach Polski U16 pobijając 46-letni rekord Polski. W ubiegłym roku zawodniczki sztafety 4x100, zdobyły mistrzostwo kraju, a przed dwoma laty zdobyły Mistrzostwo Polski w Czwórboju Lekkoatletycznym. Dziewczyny mogą poszczycić się także osiągnięciami indywidualnymi". Nagrody Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego są przyznawane każdego roku Ostrowionom, którzy swoją pasją, postawą, pracą zawodową lub społeczną rozsławiają nasze miasto w kraju i poza jego granicami, a także działają aktywnie na rzecz społeczności lokalnej. W tym roku, uroczystości związane z obchodami Święta Miasta i Święta Niepodległości zostały odwołane, ze względu na stan epidemii i obowiązujące obostrzenia. Doroczne nagrody zostały jednak przyznane.
Gratulujemy Indze kolejnego sukcesu!