Z przyjemnością informujemy, że powiatowy konkurs plastyczny pt. „Wielkanocne jajo na wesoło” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było rozwijanie aktywności artystycznej i budzenie kreatywności oraz skłonienie do pozytywnego myślenia.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych (międzyszkolny konkurs powiatowy) oraz uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego (konkurs szkolny). Młodzi twórcy wykonali wiele ciekawych prac w różnych technikach, wykazali się umiejętnościami plastycznymi i poczuciem humoru.

Komisja konkursowa w składzie:

- przewodnicząca jury Agnieszka Lisiak „Skórka” – artysta plastyk

- Agnieszka Dukowicz- Kujawa – nauczyciel języka polskiego, koordynator konkursu

- Marzena Bugaj – nauczyciel wiedzy o kulturze i religii

wyłoniła następujących laureatów.

 

Kategoria Szkoły podstawowe

I miejsce

Daria Mazur (Szkoła Podstawowa w Daniszynie)

II miejsce ex aequo

Inka Nowakowska (Szkoła Podstawowa nr 7)

Lena Karbowiak (Szkoła Podstawowa w Daniszynie)

III miejsce

Olga Kazowska (Szkoła Podstawowa nr 5)

Wyróżnienia

Monika Rychlicka (Szkoła Podstawowa nr 11)

Adam Czarnojańczyk (Szkoła Podstawowa nr 4)

Paulina Hanćkowiak (Szkoła Podstawowa nr 7)

 

Kategoria IV Liceum Ogólnokształcące

I miejsce - Ada Janiak

II miejsce - Aleksandra Durska

III miejsce - Natalia Panek

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Nauczycielom-opiekunom dziękujemy za przygotowanie młodzieży do konkursu. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody, które będą dostarczone przez organizatorów do szkół.