W środę, 28 kwietnia, uczniowie klas drugich i trzecich wraz z nauczycielką Anią Polańską mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu online z Iluk Reskiyee - rodowitą mieszkanką Indonezji.
Iluk, zarażając swoim optymizmem i energią, zabrała nas podróż do pięknej Indonezji. Uczniowie poznali kulturę, zwyczaje czy też religię tego kraju. Iluk zafascynowała zjawiskowymi miejscami, które warto zobaczyć w Indonezji, i opowiedziała nieco o pikantnych potrawach, które królują na ich stołach. Uczniowie przenieśli się w świat tańca i muzyki. Wiele zabawy i uśmiechu sprawiła nauka indonezyjskiej piosenki - uczniowie odkryli w sobie talenty muzyczne. Co więcej, Iluk nauczyła uczniów podstawowych zwrotów w jej ojczystym języku.
Na zakończenie spotkania, Iluk przeprowadziła długą rozmowę, podczas której uczniowie mieli szanse zadać wiele pytań dotyczących jej życia i Indonezji.
Spotkanie z naszym niezwykłym gościem okazało się dla wszystkich bardzo ciekawym doświadczeniem😊😊