Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

„Z nadzieją nam będzie do twarzy” – 1 września 2021 r. dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy szkoły IV Liceum Ogólnokształcącego  im. F. Chopina w Ostrowie Wielkopolskim przywitali uczniów klas pierwszych programem artystycznym pod takim właśnie tytułem.

Po dwóch miesiącach wakacji społeczność szkolna, pełna nadziei i planów na ten rok powróciła do szkolnych ławek. Towarzyszyły im różne emocje, ale dominowała radość z możliwości spotkania się i nauki w budynku szkoły oraz nadzieja, że wspólnie ze swoimi nauczycielami będą mogli zdobywać wiedzę w salach lekcyjnych.

Kierując do uczniów słowa przywitania, p. dyrektor Małgorzata Jędroch, podkreśliła jak ważna jest wspólna praca, ambicja, ale też zaangażowanie, które pozwalają osiągnąć sukces.