Wpis z profilu p. Agnieszki Lisiak:

"JACY JESTEŚMY" Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim 🙂 Nasz Wernisaż i telewizja ProArt🙂
12. biennale środowiska plastycznego powiatu ostrowskiego, to wystawa i spotkanie w artystycznym gronie, to prezentacja najświeższego, dwuletniego dorobku ale i wypatrywanie kierunku i nowych form współtworzenia krajobrazu kulturowego „naszej małej ojczyzny”. 45 osobowości, bezkres wyobraźni, mistrzostwo warsztatu i bogactwo form. postaci, pejzaże, krajobrazy i abstrakcje w malarstwie, grafice, fotografii, rysunku, i rzeźbie. Wystawa do 27 stycznia. Polecam 🙂

 


2 grudnia 2022 r. uczennice klasy 3e Joanna Chlasta, Małgorzata Guździoł i Klaudia Kląskała wraz z opiekunem Izabelą Kapitańczyk uczestniczyły w II edycji Uczniowskiej Konferencji Młodych Chemików, zorganizowanej przez Wydział Chemiczny Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. W tym roku tematem konferencji była: „Chemia - Energia - Środowisko". Dziewczyny zainteresowała tematyka wytwarzania naczyń i opakowań z surowców pochodzenia naturalnego. W swoim projekcie przedstawiły naczynia ze skrobi ziemniaczanej jako alternatywa dla ich plastikowych wyrobów.


 


Gorące pozdrowienia ze szkolenia w Gdyni od Waszych profesoras de español oraz słynnych hispanistów 😘😘😘😘😘😘😘
 

 


Ola Płomińska, uczennica kl. I c, uczestniczyła w 13 Wielkopolskim Konkursie Piosenki "Mikrofonik" w Raszkowie i w swojej kategorii zdobyła 3 miejsce.
Opiekunem muzycznym naszej laureatki była p. Monika Walczak.
Serdecznie gratulujemy!🥰

 


Klasy 3d i 4c wraz z opiekunami miały okazję obserwować prace Sejmu oraz spotkać się z posłem Jarosławem Urbaniakiem. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Geologicznego. W drodze powrotnej nasza autokarowa strefa kibica dopingowała polskich piłkarzy w meczu z Argentyną 🙂 To był dzień pełen wrażeń!


 


Grupa wolontariuszy z naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej nr 4 wraz z panią Marzeną Bugaj odwiedziła dzisiaj Dom Dziecka w Ostrzeszowie i przekazała hojne dary od naszych uczniów🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
W imieniu dyrekcji placówki oraz podopiecznych dziękujemy za wielkie serca naszych uczniów ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️