Uwaga! Ważna informacja!

Wolne miejsca są jeszcze w następujących szkołach:

III Liceum Ogólnokształcące

ZSP CKU Przygodzice

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek

❗️📣❗️ OLGA SZLACHTA ❗️📣❗️    &    ❗️📣❗️ INGA KANICKA ❗️📣❗️

Inga Kanicka i Olga Szlachta, uczennice IV LO, jadą na Mistrzostwa Europy do Jerozolimy🥰🥰 (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Olga zajmuje w kwalifikacjach bardzo wysokie 3 miejsce 😍😍 (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Inga zajmuje 11 miejsce z czasem 24,70s w biegu na 200m podczas Mistrzostw Europy U18 w Jerozolimie 💛💙🔥🔥🔥 (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Olga Szlachta piąta zawodniczką w Europie w Trójskoku ❗️📣❗️ (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Reprezentacja Polski, z Ingą Kanicką z IV LO, wygrała swój bieg eliminacyjny w sztafecie szwedzkiej (100m x 200m x 300m x 400m) z czasem 2,11.04 ❗️📣❗️ (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Sztafeta reprezentacji Polski U18 z INGĄ KANICKĄ w składzie zajęła 4 miejsce podczas Mistrzostw Europy w Jerozolimie ❗️📣❗️ (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

OLGA SZLACHTA wygrywa z fenomenalnym wynikiem 6,14m 🔥💪💪 (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Sztafeta dziewczyn 4x100m, z Ingą Kanicką z IV LO, po raz CZWARTY z rzędu wygrała rywalizację w Mistrzostwach Polski ❗️🔥🔥 (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Podwójna królowa Olga Szlachta z IV LO. Cudowna sztafeta Stali! (link do artykułu w Kurierze Ostrowskim) (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Fenomenalne dziewczęta ze sztafety 4x400 m. Tak się bawią mistrzynie Polski - Julka Podruczna, Amelka Płócienniczak, Dagmara Adamcio i Inga Kanicka (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Fantastyczne zakończenie Mistrzostw Polski U18 w Bielsko-Białej w wykonaniu KS STAL LA ❗️🔝❗️ (link do posta KS STAL "LA" Ostrów Wlkp.)

Olga Szlachta z IV LO: Złoto w skoku w dal! (link do artykułu w Kurierze Ostrowskim)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023

Dla 4-letniego liceum
(po szkole podstawowej)
Klasa I
Klasa II
Klasa III
 Klasa IV

Grupa teatralna serdecznie pozdrawia z 10.dniowych warsztatów improwizacji teatralnych w Toruniu w ramach projektu Improvmakers i Erazmusa. Bawimy się świetnie, kreujemy świat i ładujemy akumulatory. A poza tym mówimy po angielsku🥰🥰🥰

Zapraszamy do śledzenia na facebooku kolejnej wielkiej wyprawy rowerowej p. Kamila Sierańskiego, nauczyciela IV LO.

Projekt Lato 2022 Rowerem dookoła Adriatyku

🚲 🔥 🌍 ♥️

Drodzy Maturzyści!

Zapraszamy po odbiór zaświadczeń maturalnych
5 lipca 2022 w godzinach 10:30 - 13:00.

3Ag - sala 27

3Bg - sala 4

3Cg - sala 27

3Dg - sala 28

3Eg - sala 29

3Fg - sala 5

Jeżeli nie możecie odebrać dokumentów osobiście, może to zrobić inna osoba dorosła
za okazaniem upoważnienia i dokumentu tożsamości.

Do zobaczenia!