Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole to wielkie święto społeczności uczniowskiej i nauczycieli🎉🎉🎉 🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Jak zawsze, 14 października, uczniowie IV LO przygotowali dla swoich belfrów specjalną niespodziankę. Tym razem był to wspaniały koncert, przeplatany humorystycznymi scenkami z nauczycielskiego życia, począwszy od czasów starożytnych do dnia dzisiejszego. W wykonaniu naszych młodych artystów mogliśmy usłyszeć słynne standardy muzyczne i ulubione współczesne piosenki. Hitem okazała się również pomysłowa prezentacja ukazująca znane postaci światowego i polskiego show-businessu z wklejonymi komputerowo wizerunkami nauczycieli IV Liceum. Śmiechu było co nie miara! Warto dodać, że cały program, wraz z ułożonymi na tę okazję tekstami, został przygotowany samodzielnie przez naszych uczniów. Gratulujemy i dziękujemy!
Autorką zdjęć jest Wiktoria Bąk z kl. IIIa.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji🤩🤩🤩🤩