W ramach cyklu spotkań „Zwykły – niezwykły gość na lekcji chemii „ mieliśmy okazję gościć bardzo wyjątkową osobę Pana magistra Daniela Kamzola. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 3f i 2e (chr).
Daniel jest absolwentem profilu biologiczno-chemicznego II LO w Ostrowie Wlkp., w latach 2016-2021 studiował chemię medyczną na Wydziale Chemicznym Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.
Ten niesamowity pasjonat chemii oprócz tego, że opowiedział jak wyglądała jego edukacja w szkole średniej i podczas studiów, nie mógł sobie odmówić przyjemności na krótki pokaz doświadczeń. Mieliśmy okazję przenieść się w świat związków miedzi.
Bardzo cieszy fakt, że Daniel znalazł czas w swoim bardzo napiętym grafiku i nas odwiedził. Liczymy na to, że nie jest to pierwsze i ostatnie spotkanie. Życzymy sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym .
Dziękujemy i do zobaczenia!