Z profilu Raszków 1444:

"🎤🎼 Nikola Kawała pochodzi z miejscowości Koryta w gminie Raszków i pomimo, że ma dopiero 14 lat, to już informacja o jej talencie dotarła do wielu ludzi w naszym kraju. Stało się tak za sprawą popularnego programu „Mam Talent”, który po raz 14-ty gości w naszych odbiornikach telewizyjnych.

🔴 Wczoraj zakończył się pierwszy półfinał tegorocznej edycji i decyzją głosów telewidzów poznaliśmy pierwszych finalistów. Nikola Kawała zajęła trzecie miejsce i otrzymała tzw. „dziką kartę”, dającą szansę pozostania w programie. 💚 Wierzymy w to, że Nikola zdobędzie największą liczbę głosów ze wszystkich trzecich miejsc czterech półfinałów i jeszcze raz zobaczymy jej występ na żywo w finałowym odcinku „Mam Talent”.
🔴 Niezależnie od tego jak potoczą się losy Nikoli w programie, to już dzisiaj można mówić o ogromnym sukcesie utalentowanej dziewczyny z raszkowskiej gminy. Nikola pokazała się jako utalentowana, odważna, inteligentna i mądra osoba, zyskała sobie wielu sympatyków nie tylko w naszym regionie, ale przede wszystkim muzyczny świat ją usłyszał. ❤️ Trzymamy kciuki i życzymy, aby występ w „Mam Talent” był dla Nikoli początkiem muzycznej kariery".