❗,,Co dziś czytają młodzi?" ❗- odpowiedź na to i wiele innych pytań otrzymali uczestnicy czwartkowego panelu dyskusyjnego ze specjalnym udziałem 💥Nikoli Świątek 💥- pasjonatki lieratury, popularnej bookstagramerki, uczennicy IV LO w Ostrowie Wlkp. bliżej znanej jako mozartscoffee_ https://instagram.com/mozartscoffee_?igshid=ZWIzMWE5ZmU3Zg==
📚Nikola doskonale zna realia obecnego rynku wydawniczego dla młodego odbiorcy. Wie, jak olbrzymi wpływ na promocję czytelnictwa mają social media, ponieważ sama aktywnie w nich działa. Bookstagrama prowadzi z powodzeniem już od ponad 2 lat i robi to - naszym zdaniem - z dużym znawstwem. Potrafi ocenić, co jest w rzeczywistości wartościową pozycją, a co jedynie komercyjnym ,,produktem". Recenzje jej autorstwa są wnikliwe i autentyczne, a do tego opatrzone autorską grafiką.
📚Wśród uczestników spotkania nie zabrakło osób nastoletnich, jak i dorosłych, m.in. nauczycielek i bibliotekarek żywo zainteresowanych tematyką czytelnictwa young adult.
📚Wszystkim dziękujemy za udział i liczymy na kolejne tego rodzaju wydarzenia, gdyż lista ciekawych tematów do dyskusji jest jeszcze bardzo długa.