Wpis z profilu facebookowego MDK Ostrów Wlkp. (pełen wpis tutaj):

"Sukces zespołu PARTER w Jarocinie. W dniu 20 maja w Jarocińskim amfiteatrze miała miejsce gala finałowa XIV Festiwalu Piosenki Młodzieżowej – Golina 2023. Podczas gali ogłoszono szczegółowe wyniki festiwalu i przyznano nagrody. 1 miejsce w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne oraz nagrodę za najlepszy utwór autorski „Bezsenność” otrzymał zespół Partner w składzie Maria Kupczyk - wokal, Zofia Grzybowska – gitara rytmiczna, Franek Pluciński – gitara solowa, Jakub Chwiłkowski – perkusja i Michał Jakubek gitara basowa.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród zespół zaprezentował się w koncercie galowym z nagrodzonym utworem „Bezsenność”. Cała grupa jest uczestnikiem zajęć zespołów muzycznych, prowadzonych przez Mariusza Chocaja w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!