SUKCESY UCZNIÓW IV LO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021


 Stypendia Starosty Ostrowskiego:

Jagoda Krawczyk kl. IIIA

Monika Słupianek kl. IIIB

Julia Olszanowska kl. IIIB

Dagmara Deckert kl. IIIC

Wiktoria Szyszka kl. IIIC

 

Inne osiągnięcia:

Aleksandra Ulkowska IIAp – własny teledysk na 'youtube'

Julia Rogier IIIA – zdjęcia do Kalendarza Gminy Sośnie 2021

 

  I OKRES

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Konkurs

Nagroda

Opiekun

Julia Olszanowska kl. IIIb

 

Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Jacek Bieniek

Monika Słupianek kl. IIIb

Olimpiada Historyczna

etap okręgowy – awans do części ustnej

Jacek Bieniek

Kacper Zarzecki IIIc

 

 

44 Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy –awans do cz. ustnej

 

Maciej Brzykcy

Kinga Spaleniak IIIc

44 Olimpiada Języka Niemieckiego

etap okręgowy

Maciej Brzykcy

Oliwia Dostatnia kl. IIAg

finał wojewódzki konkursu recytatorskiego z „Pana Tadeusza”

wyróżnienie

Urszula Rychlik - Kościelna

Sandra Bohm kl. IIAg

Aleksandra Smorawska kl. IIDp

Powiatowy konkurs poetycki

„Zmowa słowa”

wyróżnienie

 wyróżnienie

Urszula Rychlik - Kościelna

Sara Kruszyna

kl.IICg

'Filmowa Mediateka' - konkurs zorganizowany przez Mediatekę w Ostrowie Wlkp.

wyróżnienie w kategorii pisanie recenzji filmu

Urszula Rychlik- Kościelna

Małgorzata Guździoł kl. IE 
i Hanna Szczepaniak z kl. IC

 

 XVIII Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Magia Tańca|” im. Aliny Janikowskiej:

 

I miejsce w kategorii ‘Modern’ dla duetu i Grand Prix Duo / Trio za choreografię

 -------------------

Hanna Szczepaniak z kl. IC

Międzynarodowy Konkurs Taneczny w Las Vegas organizowany przez 'World Association of Performing Arts'

Grand Prix

 ---------------------

Iga Kanicka klasa IIe

 

Emilia Twardowska klasa Id

Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej atletyce

sztafeta – I miejsce

bieg 100m – III miejsce

skok w zwyż – I miejsce

 

Sandra Kowalczyk IIIA

Joanna Hadrych IIBp
Dobrosława Pronobis IIEp

 Agata Szlachta IIEp

Szkolny Konkurs Plastyczny "Fryderyk"

I miejsce

 II miejsce

  III miejsce

Agnieszka  Lisiak

Jagoda Krawczyk IIIa

Antonina Kostera IIIa

Tobiasz Bartczak Ia

Roksana Hołysz Ia

Zuzanna Nowak Ia

Julia Błaszczyńska Ia

Aleksandra Konieczna IIAg

 V Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

 udział

 Urszula Rychlik - Kościelna

Kinga Lis IIAp

Ogólnopolski festiwal: 'Dźwięki wolności' – Gdynia 2020

wyróżnienie