Informujemy, że Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. W materiałach znalazły się informacje dotyczące m.in. zakresu zadań dyrektora szkoły oraz współpracy z punktem szczepień. Oddzielny materiał został poświęcony kwestii obecności rodziców podczas szczepienia dziecka przeciw COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi materiałami.

Linki:

-> List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców w sprawie szczepień nastolatków

-> List w sprawie szczepień przeciwko COVID-19 - Fundacja „Rodzice Szkole”

-> Organizacja szczepień – informacja dla dyrektorów szkół i placówek - materiały informacyjne

-> Deklaracja na szczepienia

-> Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19

Źródło: MEiN