SUKCESY UCZNIÓW IV LO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Kornelia Nowacka kl. IIIc
Stypendia Starosty Ostrowskiego:
Julia Armanowska kl. III b
Katarzyna Juszczak kl.III c
Maria Lamczak kl. III d
Natalia Świtała kl. III a
Nikodem Rubelek kl. III a
I OKRES
Imię i nazwisko ucznia, klasa |
Konkurs |
Nagroda |
Opiekun |
Konrad Tetrzona IIc |
Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego 'Deutch Expert' |
I miejsce |
Małgorzata Jędroch |
Nikodem Rubelek IIIa |
Wojewódzki Konkurs Krasomówczy dla Dzieci i Młodzieży – etap wojewódzki |
II miejsce |
Agnieszka Dukowicz-Kujawa |
Ewa Kosmala IIa Jagoda Romanowska IIIa Kamila Cichocka IIa Sylwia Poprawa IIa |
Powiatowy Konkurs Plastyczny "KOBIETA NIEPODLEGŁOŚCI" |
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie |
Agnieszka Lisiak-Skórka |
Oskar Kasprzak IIa |
10 Powiatowe Biennale Grafiki i Młodzieży |
I miejsce |
Agnieszka Lisiak-Skórka |
Sylwia Poprawa IIa Alicja Wiśniewska (2018 r.) Kinga Noskowicz (2018 r.) Patrycja Frąszczak IIIa |
Warsztaty z Artystką 'KOLOROWY SAMOCHODZIK' |
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie |
Agnieszka Lisiak-Skórka |
Sylwia Poprawa IIa Ewa Kosmala IIa Kamila Cichocka IIa Zuzanna Gaj IIa Martyna Czaj IIa |
Konkurs plastyczny „Fryderyk Chopin” |
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Agnieszka Lisiak-Skórka |
Remigiusz Komorowski IIIa |
Zawody 'IntegRun' w Poznaniu |
I miejsce |
--------------------- |
Drużyna IV LO |
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach |
I miejsce |
Jacek Bieniek |
Nikodem Pabiszczak Ia |
Mistrzostwa Powiatu w Szachach – klasyfikacja indywidualna chłopców |
II miejsce |
Jacek Bieniek |
Olga Matuszewska IIa |
XII Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej w Przygodzicach |
II miejsce |
Renata Pacyna |
Alicja Piotrowska IIb |
Konkurs Piosenki Poetyckiej |
I miejsce |
Renata Pacyna |
Alicja Szkudlarz IIb |
Konkurs Piosenki Poetyckiej |
III miejsce |
Renata Pacyna |
Drużyna piłki siatkowej dziewcząt IV LO |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
V miejsce |
Piotr Zwierz |
Michał Smółka IIc |
XI Powiatowy Konkurs Geograficzny |
wyróżnienie |
Jacek Bieniek |
Kinga Spaleniak, Alicja Sieradzka, Katarzyna Matysiak, Zuzanna Kasperek, Aleksander Kobylański, Oliwia Maroszek, Kacper Brylewski, Klaudia Zybała, Wojciech Walczak, Maksymilian Kromarek |
Powiatowy Konkurs Turystyczny |
wyróżnienie |
Jacek Bieniek |
Julia Rogier Ia |
Konkurs Fotograficzny „Warto Ocalić od zapomnienia” |
wyróżnienie |
Jan Welsandt |
Drużyna piłki koszykowej chłopców IV LO |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców |
V miejsce |
Paweł Handzlik Kamil Sierański |
II OKRES
Imię i nazwisko ucznia, klasa |
Konkurs/ zawody / impreza |
Miejsce / osiągnięcie |
Opiekun |
Kacper Zarzecki Ic |
Deutsch ist in – powiat |
I miejsce |
Maciej Brzykcy |
Konrad Tetrzona IIc |
Deutsch ist in – powiat |
II miejsce |
Małgorzata Jędroch |
Konrad Tetrzona IIc |
Mistrz Gramatyki – j. niemiecki – powiat |
I miejsce |
Małgorzata Jędroch |
Kacper Zarzecki Ic |
Mistrz Gramatyki – j. niemiecki – powiat |
II miejsce |
Maciej Brzykcy |
Konrad Tetrzona IIc |
Olimpiada Języka Niemieckiego UAM Poznań |
Finał etapu okręgowego |
Małgorzata Jędroch |
Kacper Zarzecki IIc |
Olimpiada Języka Niemieckiego UAM Poznań |
Finał etapu okręgowego |
Maciej Brzykcy |
Zuzanna Opłoczyńska IIc |
Mistrz Gramatyki – język angielski – powiat |
II miejsce |
Karolina Halczuk |
Wiktoria Szyszka Ic |
Konkurs j. angielskiego Can U Spell That? – powiat |
II miejsce |
Karolina Halczuk |
Dominik Moritz IIc |
Konkurs j. angielskiego Can U Spell That? – powiat |
III miejsce |
Karolina Halczuk |
Kornelia Nowacka IIIc |
Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty Ostrowskiego” |
Wyróżnienie |
Krystyna Główczak |
Julia Rogier Ia |
„Warto ocalić od zapomnienia. Ojczyzna wpisana w literaturę, fotografię i rysunek” |
Wyróżnienie |
Justyna Kałużna |
Chór |
"Śpiewająca Polska - Akademia Chóralna" |
I miejsce |
Renata Pacyna |
Drużyna 10 uczniów szkolnego kółka turystyki rowerowej |
Konkurs „Poznaj Pwój powiat Ostrowski” |
Wyróżnienie |
Jacek Bieniek |
Michał Smółka IIc |
Powiatowy Konkurs Geograficzny |
Wyróżnienie |
Jacek Bieniek |
Miniprzedsiębiorstwo IV LO |
Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 'Produkcik 2019' |
Finał konkursu |
Karol Płokarz |
Drużyna szachowa |
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach - etap wojewódzki |
I miejsce
XV miejsce |
Jacek Bieniek Paweł Handzlik |
Drużyna dziewcząt |
Drużynowe Biegi Przełajowe |
V miejsce |
Paweł Handzlik |
Drużyna dziewcząt |
Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlano Energetycznych |
I miejsce |
Piotr Zwierz |