W dniu 13 października 2017 r. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Agaty Pater i pani Anny Polańskiej przygotował dla wszystkich pracowników szkoły bardzo miłą niespodziankę- teleturniej „Kocham Cię IV LO”.
Z jednej strony ekipa „ Alfa”, z drugiej „Beta”. Ekipy składały się z dwóch nauczycieli i dwóch uczniów. Teleturniej rozpoczął się od „Jaka to melodia?” podczas której uczestnicy wykazali się świetną znajomością utworów muzycznych- ich tytułów i wykonawców. Kolejną rundą były popularne „Kalambury”, które okazały się niełatwym zadaniem dla jednej z drużyn. Trzecia runda polegała na rozpoznawaniu przedmiotów przy zasłoniętych oczach. 
Podczas uroczystości wystąpiły wokalistki Alicja Szkudlarz i Olga Matuszewska, które swoim śpiewem wywarły ogromne wrażenie na publiczności.
Jedną z niespodzianek dla nauczycieli okazał się wiersz napisany 
i wyrecytowany przez jednego z uczestników teleturnieju – Kacpra Brylewskiego z klasy 1e.
Było wesoło i spontanicznie, a całej uroczystości towarzyszyło mnóstwo emocji.