W środę 21 kwietnia, uczniowie klas drugich wraz z nauczycielką Anią Polańską mieli okazję uczestniczyć w zajęciach online z native speakerem Harrym Watersem.
Lekcja online - BBC Live Classes - została zorganizowana przez Brytyjską Korporację Nadawczą BBC we współpracy z wydawnictwem Pearson.
Harry, nauczyciel w Northampton w Wielkiej Brytanii, zarażał swoim optymizmem i energią. Wykorzystując różnorodne metody interaktywne przy użyciu nowoczesnych technologii, przeprowadził niezwykle ciekawą lekcję dotyczącą podróżowania. Zajęcia z Harrym pozwoliły również na interakcje z młodzieżą licealną z różnych zakątków świata: Turcji, Wietnamu, Czech czy tez Kanady.
Młodzież z zainteresowaniem brała czynny udział w zajęciach, które pozwoliły na praktykę umiejętności językowych, jaki i poznanie osób innej narodowości i ich kultury.
Nasi uczniowie cyklicznie będą brać udział w BBC Live Classes 😊